ŠAMPION ŠTUCAO, PA DODAO GAS: Milan na krilima Rebića slomio Udineze na startu Serije A (FOTO)

13.08.2022

18:35

Roso-neri na San Siru bolji od Udinezea sa 4:2 posle preokreta.

Slavlje fudbalera Milana

Fudbaleri Milana uspešno su započeli odbranu titule u Seriji A pošto su na punom San Siru u prvom kolu italijanskog šampionata pobedili Udineze sa 4:2.

"Zebre" su povele već u drugom minutu golom Rodriga Bekaa, a preokret je usledio za četiri minuta.

U 11. minutu pogodio je Teo Ernandez iz penala, a samo četiri minuta kasnije radovao se Ante Rebić na asistenciju kapitena Davidea Kalabrije.

Konačan rezultat prvog poluvremena, odnosno 2:2 postavio je Adam Masina u nadoknadi vremena.

Samo minut drugog poluvremnea bilo je dovoljno roso-nerima da ponovo dođu do prenosti preko Brahima Dijaza.

Španac je ponovo bio u centru pažnje pošto je asistirao Anteu Rebiću za drugi pogodak i konačan rezultat u 68. minutu.