Nejmarova magija u Klermonu: Het-trik asistencija i gol uz dva pogotka Mesija za petardu Parižana! (VIDEO)

06.08.2022

20:51

Pari Sen Žermen pobedio tim našeg Komnena Andrića sa ubedljivih 5:0, a posle 38 minuta igre bilo je 3:0 u korist "svetaca".

Slavlje Nejmara

Sa pola snage... Možda i najbolji opis utakmice Klermona i Pari Sen Žermena (0:5) u prvom kolu francuske Lige 1.

"Sveci" su odbranu šampionske titule počeli dominantno, a već na poluvremenu bilo je 3:0, a isto je obeležio Nejmar.

Brazilski superstar dao je gol u devetom minutu na asistenciju Lionela Mesija, a potom je on sam proigrao Ašrafa Hakimija u 26. i kapitena Markinjosa u 38. minutu.

Drugo poluvreme pripalo je Lionelu Mesiju pošto se radovao dvaput, u 80. i 86. minutu, a kod prvog pogotka pas mu je podelio Nejmar koji je tako došao do het-trika u asistencijama.

Na terenu je svih 90 minuta bio i jedan Srbin, Komnen Andrić (27) koji je nedavno došao iz zagrebačkog Dinama u Klermon u transferu vrednom milion evra.