Čukarički slavio u dramatičnoj završnici: Bodove osvojio i Spartak!

Bilo je vrlo uzbudljivo u Novom Pazaru.

Fudbaleri Čukaričkog slave gol

Fudbaleri Čukaričkog i subotičkog Spartaka ostvarili su pobede u drugom kolu Superlige Srbije.

"Brđani" su u gostima sa 2:1 savladali Novi Pazar.

Đorđe Ivanović je na isteku pola sata igre doveo Čukarički u vođstvo, a Zoran Danoski je u 42. minuta poravnao rezultat. Mohamed Badamosi je u 88. minutu postigao pobedonosan gol, iako to nije morao da bude slučaj, pošto je u četvrtom minutu nadoknade Stefan Lončar promašio penal za bod.

Detalj sa meča Novi Pazar - Čukarički

U istom terminu su "Golubovi" u Subotici rezultatom 2:0 pobedili Radnik iz Surdulice.

Luka Bijelović je u 20. minutu načeo mrežu gostiju, dok je konalan rezultat u trećem minutu drugog poluvremena postigao Nikola Srećković.