Drama na Čairu: Partizan sa dva penala izvukao bod u Nišu! (VIDEO)

15.07.2022

20:00

Fantastičan meč na jugu Srbije.

Saša Zdjelar protiv Radničkog iz Niša

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Partizana remizirali su 3:3 u drugom kolu Superlige Srbije.

Domaći tim je poveo već u drugom minutu utakmice, kada je Bojan Mlađović iskoristio lošu postavku odbrane crno-belih i zatresao je mrežu Nemanje Stevanovića.

Ipak, samo deset minuta kasnije je Bibars Natho iz penala poravnao rezultat. Mlađović je potpuno nepotrebno faulirao Igora Vujačića u kaznenom prostoru, a arbitar Dejan Trifković je posle gledanja VAR-a pokazao na belu tačku, koji je Izraelac rutinski realizovao.

Šansu da ponovo dođe do prednosti je Radnički propustio u 37. minutu, kada je Aleksandar Pejović zatresao prečku.

Samo dva minuta kasnije je Slobodan Urošević pogodio metu nakon kornera, ali iz nedozvoljene pozicije, pa je iz VAR sobe stigla poruka da se gol poništi zbog ofsajda.

Stefan Dimić je u petom minutu drugog poluvremena dobru polukontru Nišlija preciznim udarcem pretvorio u pogodak.

Lazar Jovanović je četiri minuta kasnije sjajnim volej udarcem posle centaršuta sa desne strane povisio na 3:1.

Nadu "Parnom valjku" je vratio Slobodan Urošević snažnim udarcem sa distance, u 71. minutu utakmice.

Kapiten Nišlija Pejović je u 82. minutu još jednom pogodio prečku na ovoj utakmici, čime je propustio šansu da stavi tačku.

Partizan je novi penal dobo u petom minutu nadoknade, koji je Rikardo Gomeš minut kasnije uspešno izveo.

Ovim remijem je Radnički došao do prvog boda u novoj sezoni, dok je Partizan posle dva kola na četiri.