POTPUNI ŠOK U ĐENOVI: Juventus doživao PONIŽAVAJUĆI preokret!

06.05.2022

21:15

Više od slamke spasa za ekipu iz Ligurije!

Dušan Vlahović

U okviru 36. kola italijanske Serije A, ekipa Đenove je dočekala Juventus. Nakon preokreta, domaćini su slavili, a utakmica završila rezultatom 2:1 (0:0).

Prvo poluvreme je završeno bez golova, ali u drugom je tišinu razbio gol Paula Dibale u 48. minutu za vođstvo gostiju. Ipak, u 87. minutu utakmice, Albert Gudmunson, koji je ušao sa klupe, je poravnao reultat za 1:1.

Konačnih 2.1 za Đenovu postavio je dasda nakon što je bio precizan sa bele tačke u šestom minutu sudijske nadoknade.