RAZBIJANJE: Partizan DEKLASIRAO Crvenu zvezdu! (VIDEO)

21.04.2022

15:25

Ubedljivi crno-beli.

Omladinci Partizana deklasirali su Crvenu zvezdu u večitom derbiju sa ogromnih 4:0.

Crveno-beli su u ovaj duel ušli sa 12 bodova prednosti, pa su crno-beli imali veliki motiv da na svom stadionu pokažu da su bolji nego što to tabela pokazuje.

I u tome su uspeli na zaista spektakularan način, četiri lopte završile su u mreži Crvene zvezde.

Samed Baždar je plesao po terenu i još jednom pokazao da mu je mesto u seniorskom timu Partizana, on je već u 10. minutu postigao vodeći gol za Partizan.

Zvezda je posle ovog gola imala jednu dobru priliku, kada je Pirgić pogodio prečku. Ipak, kazna je stigla u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Mihajlo Petrović je odličnu solo akciju završio perfektinim udarcem i uvećao prednost svog tima na 2:0.

Partizan je nastavio sa atacima i u drugom poluvremenu, a posle nekoliko dobrih šansi crno-beli su stigli i do trećeg gola. Ilić je nakon pomoćne igre iz kornera dočeka centrašut i glavom postigao gol za 3:0.

Baždar je u završnici iznudio penal, a potom ga je iskoristio da potvrdi ubedjivu pobedu Partizana.