ZEMUNELO OVO DUGO NIJE VIDELO: Goleada i utakmica za pamćenje!

21.04.2022

12:45

Pokazali talenat i sve čari fudbala za 90 minuta.

SC Teleoptik Zemunelo

Poslednji Večiti derbi seniora nije opravdao očekivanja pošto su Crvena zvezda i Partizan remizirali bez golova, ali su čast svetskovine srpskog fudbala odbranili kadeti.

U Zemunelu, u okviru 24. lige Srbije, crveno-beli su imali prednost od 2:1 na poluvremenu pošto su pogađali Šljivić u 10, i Bubnja u 19. minutu, a između toga za crno-bele se radovao Aleksić u 16. minutu.

Gosti su bolje krenuli i u drugo poluvreme jer je Miladinović bio precizan za 3:1. Ipak, domaćin je u 73. smanjio novim golom Aleksića, a konačan rezultat postavioje Mirčetić u 82. minutu utakmice.