DINAMO I ZVEZDA U ISTOM SOSU: Na Maksimiru isti rezultat kao i na Marakani!

04.08.2021

20:05

Ekipa Dinama iz Zagreba odigrala je nerešeno (1:1) sa Legijom iz Varšave.

Moraće od nule.

Potencijalni protivnik Crvene zvezde u plej-ofu za Ligu šampiona - Dinamo Zagreb, identičnim je rezultatom, kao beogradski klub, okončao prvu utakmicu trećeg kola kvalifikacija.

Naime, Modri su, na Maksimiru, remizirali sa Legijom iz Varšave rezultatom 1:1 (0:0).

Nakon prilično stegnutog prvog poluvremea, vođstvo za Dinamo doneo je Bruno Petković u 59. minutu.

Uspevali su Modri da sačuvaju svoju prednost, uveli su završnicu u finiš ali se nisu predavali gosti.

Legija je preko Ernesta Mučija u 82. minutu poravnala rezultat na Maksimiru.

Revanš u kojem će se igrati na sve ili ništa, jer se po novim pravilima UEFA ne računa ni gol u gostima, zakazan je za sedam dana (11.08) u Varšavi.

Podsetimo se, ovom meču prethodila je tuča između navijača dva kluba. Međutim, što se atmosfere na stadionu tiče, bilo je mirno.

Zbog pandemije, utakmici porisustvuje tek 5.000 navijača, pa je im to možda razlog što je uzbudljivije bilo prethodne večeri na ulicama Zagreba. .