ZVEZDIN POKER NA STARTU SEZONE: Rapsodija šampiona Srbije u Austriji

28.06.2021

18:43

Fudbaleri Crvene zvezde su pobedom krenuli u novu sezonu.

Crveno-beli slave gol

Izabranici Dejana Stankovića su na startu priprema za nove izazove rezultatom 4:0 (3:0) savladali austrijski GAK.

Golove za Crvenu zvezdu su dali Mirko Ivanić, Aleksandar Katai, Milan Pavkov i Slavoljub Srnić.

Crveno-beli su utakmicu počeli u sastavu: Popović - Gajić, Pankov, Babić, Rodić - Sanogo, Nikolić - Falko, Ivanić, Katai - Pavkov.

Zvezda je u prvom poluvremenu apsolutno dominirala i zasluženo je došla do tri gola viška u tom delu igre. Ivanić je u 13. minutu načeo mrežu GAK-a, sedam minuta kasnije je Katai sa kreča duplirao prednost, a na 3:0 je u 29. minutu povisio Milan Pavkov.