NASTAVLJA SE BARSINO POSRTANJE: Atletiko slavio u derbiju, teška POVREDA još više brine Katalonce!

21.11.2020

22:05

Minimalac "jorgandžija".

Leo Mesi na meču Atletiko - Barselona

Fudbaleri Barselona poraženi su u 10. kolu španske Primere na stadionu "Metropolitan" od madridskog Atletika sa 1:0 (1:0).

Gol odluke u derbiju postigao je Janik Fereira-Karasko u 3. minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a asistirao mu je Koreja.

U 62. minutu, posle kontakta sa Korejom, povredio se iskusni defanzivac Pike, a izgleda da mu predstoji duža pauza.

Katalonci su pokušavali da izjednače, imali su inicijativu tokom celog drugog poluvremena, ali nisu uspeli da probiju bedem kakav samo ume da postavi argentinski stručnjak Dijego Čolo Simeone.

"Jorgandžije" su se sa nova tri boda probile na drugo mesto na tabeli La lige, dok je Barsa tek na 10. poziciji sa samo tri pobede iz osam odigranih susreta.