REAL SE OKLIZNUO BEZ JOVIĆA: Kiks Madriđana nije jedina LOŠA vest, ima jedna još GORA za Srbina!

21.11.2020

18:04

Na programu su utakmice 10. runde španskog šampionata.

Detalj sa meča Viljareal - Real Madrid

Fudbaleri Real Madrida remizirali su sa Viljarealom na stadionu "El Madrigal" u desetom kolu španske Primere rezultatom 1:1 (0:1).

U sastavu "galaktikosa" nije bilo napadača Karima Benzeme i Luka Jovića, a šansu u špicu ekspresno je iskoristio Marijano Dijaz.

On je, na asistenciju Danija Karvahala, postigao vodeći pogodak za Madrišane već u drugom minutu duela, a interesantno je da je to bio jedini udarac gostiju u okvir gola u prvom delu utakmice.

Bod "žutoj podmornici" doneo je Moreno sa bele tačke u 76. minutu utakmice, a prethodno je penal skrivio belgijski golman Tibo Kurtoa.

Viljareal je sa remijem ostao na drugom mestu na tabeli La lige, sa dva boda više od današnjeg rivala, od koga ima i jedan odigran susret više. Na čelu je i dalje Real Sosijedad...