(VIDEO) BIO JE VIĐEN NA "MARAKANI": Zvezdino NESUĐENO pojačanje TRAGIČAR velikog derbija!

21.11.2020

20:36

U Grčkoj sve po starom.

Koreografija "Delija" na meču Crvena zvezda - PSŽ u Ligi šampiona

Fudbaleri Olimpijakosa savladali su Panatinaikos u 9. kolu šampionata Grčke sa 1:0 (1:0), a gol odluke postigao je Masuras već u 21. minutu susreta.

Crveno-beli su bili za nijansu bolji rival tokom 90 minuta, ali su i "zeleni" imali svoje šanse. Najbolju je propustio italijanski napadač Federiko Makeda koji je u 77. minutu prihvatio loptu u petercu, ali je loše postavio stopalo, pa je šutirao preko gola.

Podsetimo, bivši centarfor Mančester junajteda je letos bio na korak od dolaska u Crvenu zvezdu, ali se klubovi nisu dogovorili oko visine obeštećenja, pa je ostao u Atini, dok je aktuelni srpski šampion angažovao Dijega Falčinelija.

Novom pobedom, Pirejci su se učvrstili na vrhu sa 19 bodova, dok se PAO nalazi na sredini tabele sa devet osvojenih poena u isto toliko mečeva.