U ZAO ČAS: Zvezdu čeka PAKAO u Ligi Evrope!

01.11.2020

22:08

Uoči nastavka drugog po rangu evropskog takmičenja.

Logo Lige Evrope na stadionu "Rajko Mitić"

Fudbaleri Genta deklasirali su Beveren sa 4:1 u okviru belgijske Jupiler lige i napravili sjajnu uvertiru pred gostovanje Crvenoj zvezdi na stadionu "Rajko Mitić" koje je zakazano za četvrtak u sklopu 3. kola grupe L Lige Evrope.

Trostruki strelac za Gent bio je visoki ukrajinski centarfor Jarmenčuk, a prvi gol na susretu delo je Nemca Dorša.

Na poluvremenu je već stajalo 0:4 na semaforu, a zatim je Sinani u 51. minutu samo ublažio poraz.

Podsetimo, crveno-beli čekaju Gent u sjajnom raspoloženju, nakon dve vezane pobede. Slovan je nadigran sa 5:1, Radnik u Surdulici sa 4:1, pa bi sa nova tri boda protiv Belgijanaca aktuelni srpski šampion došao na korak od evropske jeseni.