KAKVOG IGRAČA IMA SLOVAN: Ušao u igru u 57. minutu na 0:0 i dao HET-TRIK

15:32

Zvezdi neće biti lako da ga sačuva.

RepublikaFoto: youtube.com/Vojtěch Vejvar
Mihal Rabušic

Fudbaleri Slovana iz Libereca, koji se nalaze u istoj grupi Lige Evrope sa Crvenom zvezdom, slavili su u šestom kolu češke prve lige na svom terenu protiv Pribrama sa 3:0.

Sva tri gola za Slovan je postigao Mihal Rabušic, napadač koji je u igru ušao tek u 57. minutu.

Rabušic (31) je prvi gol postigao iz penala samo sedam minuta nakon ulaska na teren, potom je iz igre pogodi ou 76. minutu, a dva minuta kasnije je još jednom bio precizan sa bele tačke.

Posle ove pobede, Slovan je došao na peto mesto na tabeli, sa deset bodova, osam manje od prvoplasirane Sparte koja ima maksimalan učinak.