PRODUKCIJA OBJAVILA SNIMAK MAJE I LUKE: Aneli ih uhvatila na delu, sad tek kreće haos u "Eliti"!
Maja Marinković i Luka Vujović su odlučili da se osvete Asminu i Aneli.
Foto: youtube.com/Zadruga Official
U toku je uzbudljiva emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Ivana Šopić najavila je klip koji je izazvao burne reakcije među takmičarima. U snimku se vidi kako Luka Vujović pokušava da muva Maju Marinković, što je dodatno zakomplikovalo odnose između učesnika.
- Mi smo tad bili zajedno. Meni je Maja sve to rekla. Dok je bila žurka rekla mi je da joj je dva puta prišao i da je hteo da pleše sa njom. Ja znam da se Luki sviđa Maja i mene to ne interesuje. Mi smo bili zajedno, napravila sam šta sam napravila i gotovo je. Želim što pre da izađem iz mog života. Više neću da dajem materijala - govorila je Aneli.
- Sve je kao i na klipu, nema demanta. Njihova veza je završena, nema veze. Ja ovde više ništa ne demantujem, samo pričam istinu - dodala je Maja.
- Lažov će uvek da bude lažov, a ovo je bila "Igra istine" kad je ona bacila prsten. Ja sam bio iskren kad sam rekao da 30 dana neću da komuniciram sa njom - rekao je Luka.
- Koliko ima sati? Pola 5? Ne radim više i nemam šta da komentarišem. Ne bih da komentarišem Maju Marinković, nemam neku inspiraciju. Njih dvoje su mi top par - pričao je Asmin.
- Džaba kad se Maji sviđa Asmin - dodao je Dača.
- Jeste Luka 100 puta bolji frajer i sad ću da ga zagrlim. On je realniji, ja sam na "Igri istine" kod Miće uvek to govorila. Luka i ja nastupamo na Elitoviziji - pričala je Maja.
- Najjači! Čokolada je pokidala - rekla je Maja.
- Fantomka, lisice - rekao je Luka.
- Desingerica- rekla je Maja.
- Da me poljubiš u usta - rekao je Luka.
- Ti si mene - rekla je Maja.
- Šalim se. Kakva je to ljubav bila u početku preko paštete... Šalim se, ja sa vama sve drugarski - rekao je Luka.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)