GEST O KOME ĆE SE PRIČATI! Evo kako su igrači Monaka ODGOVORILI zvezdašima! ŠMEKERSKI potez! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 18.10.2023 | 23:02

Izabranici Saše Obradovića trijumfovali u Beogradu.

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet pretrpeli su drugi uzastopni poraz u Evroligi pošto je, posle Žalgirisa u Kaunasu, od njih uspešniji bio i Monako rezultatom 82:76.

Prednost crveno-belih nekoliko minuta pre kraja iznosila je 70:66, ali Ivanovićev tim puna četiri minuta nije uspeo u finišu da postine poen, pa su gost upisali prvenac u najelitnijem evropskom klupskom takmičenju.

Majk Džejms je bio najefikasniji akter utakmice s 18 poena i 11 asistencija, ali treba naglasiti da su i on i svi ostali igrači "kneževa" posle meča pokazali da su pravi sportisti.

Donatas Motiejunas je zastao da se slika sa čovekom na tribini, a svi ostali košarkaši su se pozdravili sa decom koja su stajala kraj tunela.

Nema sumnje, potez kakav dugo nisu pokazali protivnički igrači kada igraju protiv večitih rivala.