POROĐAJNE MUKE ROSONERA: Milan jedva pobedio na Bentegodiju!

IZVOR: Republika - 16.10.2022 | 20:41

Rosoneri nastavili sa pobedama.

Fudbaleri Milana savladali su Veronu u gostima sa 2:1 u okviru 10. kola Serije A.

Šampion Italije je sa nova tri boda skočio na treće mesto na tabeli, dok je Verona ostala u zoni ispadanja.

Iskusni Migel Veloso je svojim autogolom u 9. minutu doneo prednost Rosonerima, ali je domaćin do kraja poluvremena uspeo da izjednači preko Koraja Guntera.

U nastavku utakmice Milan se dugo mučio, ali je na kraju uspeo da stigne do pobede.

Strelac je bio Sandro Tonali u 81. minutu za veliko slavlje gostiju i njihovih navijača.

Do kraja meča Verona je mogla do penala, ali je sudija uz pomoć VAR tehnologije procenio da nije bilo elemenata za najstrožu kaznu.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));