PARTIZAN RUTINSKI: Crno-beli dišu za VRATOM Zvezdi!

IZVOR: Republika - 20.04.2022 | 18:10

Važna tri poena.

U okviru drugog kola plej-ofa Linglong Superlige Srbije, Partizan je dočekao ekipu Čukaričkog.

Domaćini su čvrsto započeli utakmicu, što je rezultiralo iznuđivanjem penala za Partizan. Natho je u 20. minutu bio precizan sa bele tačke.

Do kraja poluvremena je rezultat bio nepromenjen, ali je Partizan silovito napao i već u 49. minutu su duplirali prednost golom Vujačića. Rikardo se upisao u strelce nekoliko minuta kasnije, tačnije u 52. minutu.

Gosti su uspeli da smanje rezultat, golom Kovača u 61. minutu, ali to je na kraju bio konačan rezultat.

Partizan je drugi na tabeli sa 83 boda, dva manje od prvoplasirane Crvene zvezde, dok je Čukarički treći sa 54 boda.

Tok utakmice ste mogli ispratiti na našem blogu, ispod.

Partizan - Čukarički 3:1

Kraj utakmice! Partizan - Čukarički 3:1.

90+2. minut - Zdjelar preko gola.

90. minut - Slobodan udarac za Partizan. Poslednja prilika za gol.

86. minut - Jović (Partizan) na zemlji, ali je dobro.

76. minut -  Ndijaj izlazi, ulazi Ergelaš. Natho izlazi, umesto njega Jevtović.

73. minut - Ndiaj imao priliku ali se spetljao u gužvi u kaznenom prostoru.

67. minut - Žuti karton za Stefana Šapića (Čukarički) zbog grubog starta.

61. minut - GOOOOOL! Čukarički smajuje razliku! Stefan Kovač!

60. minut - Jović menja Trezića, Holender Meniga.

59. minut - Slobodan udarac za Partizan, ali bez uspeha.

57. minut - Zdjelar leži na zemlji. Prekid utakmice. Žuti karton za Ndija.

54. minut - Ndije pokušava da smanji rezultat. Nije uspeo da zahvati centaršut.

52. minut - GOOOOOOOOL! Rikardo za 3:0!

49. minut - GOOOOOOL! Vujačić glavom pogađa! 2:0!

Drugo poluvreme

Poluvreme! Partizan - Čukarički 1:0.

43. minut - Sjajan šut Natha iz daljine. Lopta otišla pored gola.

40. minut - Mijailović (Čukarički) na zemlji. Ipak, ustaje i nastavlja.

37. minut - Rikardo pokušava glavom, ali preslabo.

34. minut - Gužva u Partizanovom kaznenom, rezultat nepromenjen

30. minut - Korner. Prilika za Čukarički.

20. minut -  GOOOOOOOL! Natho lako pogađa sa bele tačke! 1:0 za Partizan!

19. minut - Penal za Partizan! Drezgić zahvatio loptu rukom u kaznenom prostoru!

14. minut - Zdjelar šutirao iz daljine, promašuje za malo. Lopta otišla pored gola.

12. minut - Šut Natha na gol. Lak posao za golmana.

11. minut - Rikardo pada u kaznenom, ali sudija ne svira faul!

6. minut - Čukarički uzvratio iz kontre, ali se lopta izgubila u gužvi u šesnaestercu!

3. minut - Prva velika šansa! Partizan zapretio iz kornera!

Prvo poluvreme

Počinje utakmica!

Partizan je trenutno drugi na tabeli sa 80 poena, dok je Čukarički treći sa 54. Oni su se susreli nedavno na Banovom Brdu, u okviru 30. kola Superlige Srbije. Rezultat je tada završen bez golova.

Dobrodošli na portal Republika.rs gde ćete moći uživo da pratite dešavanja na meču Partizan - Čukarički!