JUVENTUS SIGURAN: Rutinska pobeda "stare dame" protiv Kaljarija!

IZVOR: Republika - 21.12.2021 | 21:50

Fudbaleri Juventusa su savladali ekipu Kaljarija sa 2:0, u okviru 19. kola Serije A.

Jedini udarac u okvir gola u prvom poluvremenu je pretvoren u pogodak, Moize Ken je bio strelac u 40. minutu utakmice.

U nastavku je Juventus uzeo stvari u svoje ruke, a Bernardeski rešio utakmicu golom u 83. minutu meča.

Dobio je loptu od Kuluševskog, bio je na levoj strani i šutirao je sa oko 20 metara u sam ugao za konačnih 2:0.

U drugom meču današnjeg dana, Đenova je dočekala Atalantu u okviru 19. kola Serije A, a golova nije bilo.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-37475"));