INTER GRABI KA TITULI, A JUVE KA LIGI ŠAMPIONA: Ronaldo i Dibala REŠILI derbi, Sasuolo PAO na "Meaci"!

IZVOR: Republika - 07.04.2021 | 18:56

Bez drame na "čizmi", pobede domaćina u zaostalim susretima.

Detalj sa meča Juventus-Napoli

Fudbaleri Juventusa i Intera zabeležili su pobede u odloženim mečevima Serije A.

Torinska "stara dama" je sa 2:1 u derbiju nadigrala Napoli, dok je Inter bio bolji od Sasuola identičnim rezultatom, čime je došao na korak od osvajanja Skudeta.

Strelci za aktuelnog prvaka Italije bili su Ronaldo u 13. i Dibala u 73. minutu, dok je konačan rezultat postavio Insinje sa bele tačke u 90.

Sličan tok imao je i meč na "Đuzepe Meaci". Neroazure je ponovo nosio sjajan tandem napadača Lukaku/Martinez. Belgijanac je pogodio u prvom, a Lautaro na startu drugog dela utakmice, a počasni gol gostiju delo je Traorea, pet minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Inter sada ima 11 bodova više od gradskog rivala Milana, dok je Juve upisao zlata vrednu trojku u trci za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; }