OGLAS ZA POSAO: Kompaniji Medijska mreža doo Beograd potreban račuvodstveni referent u sektoru finansija

Autor:

Vesti

28.11.2023

12:32

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Našoj kompaniji - Medijska mreža doo Beograd, koja je izdavač dnevnih novina „Srpski telegraf“ i portala „Republika“ je potreban računovodstveni referent u sektoru finansija.

Foto: shutterstock

Opis posla:

Evidentiranje knjigovodstveih promena u knjigovodstvenom programu CALCULUS (knjiženje, kontiranje, putni nalozi);
Praćenje i primena računovodstvenih propisa i zakona;
Podnošenje PDV prijava, obračun zarada;
Rad u svim aplikacijama državnih organa koji se tiču računovodstva;

Uslovi:

Minimum SSS (poželjno fakultetsko obrazovanje);

Prethodno iskustvo na istim ili sličnim računovodstvenim poslovima;
Poznavanje rada na računaru;
Poznavanje računovodstvenih i knjigovodtsvenih propisa i zakona;
Poznavanje rada na portalu SEF;
Poznavanje engleskog jezika;
Odgovornost i organizovanost;

Šta nudimo:

Ugovor o radu;

Poslovno usavršavanje;
Profesionalno i prijatno radno okruženje;
Radno vreme od 9.00 do 17.00.

Molimo kandidate da svoje prijave šalju na e-mail adresu office@medijskamreza.rs.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading