EVROLIGA! Virtus ŠOKIRAO Ivanovića! Bivši igrač Zvezde Meridianbet vodio Makabi do trijumfa!

14.12.2023

22:57

Odigrani mečevi 14. kola najelitnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Košarkaši Virtusa ostvarili su pobedu nad Baskonijom rezultatom 91:81 u gostujućem meču 14. kola Evrolige.

Tim iz Bolonje je tokom većeg dela utakmice održavao prednost, često i dvocifrenu, ali je Baskonija uspela da se vrati u trećoj četvrtini, smanjivši zaostatak na samo tri poena pre ulaska u odlučujuću poslednju četvrtinu.

Utakmica je bila izjednačena do sredine poslednje četvrtine, a zatim je Virtus preuzeo kontrolu, stigavši do devet poena prednosti.