NE MOŽE BEZ DRAME: Novi problemi za Partizan i Igora Duljaja!

13.03.2023

18:41

Nastavlja se bitka za drugo mesto u Superligi Srbije.

Trener Partizana Igor Duljaj

Fudbaleri TSC-a savladali su lazarevačku Kolubaru kao gosti sa 1:0 u poslednjem meču 26. kola Superlige Srbije.

Bili su gosti iz Bačke Topole daleko bolji rival tokom većeg dela susreta u Lazarevcu. Samo zahvaljujući sjajnom golmanu Stanivukoviću Kolubara je odolevala sve do 67. minuta kada je Nemanja Petrović postigao jedini pogodak na meču.

Prethodno je čuvar mreže Lazarevčana odbranio udarac Ratkova u osmom minutu, nešto kasnije i sjajan pokušaj Luke Ilića, u finišu prvog poluvremena i dva veoma opasna udarca Saše Jovanovića. Imao je još jednu priliku Ratkov, ali je glavom tukao pored gola iz vrlo dobre pozicije.

TSC je novim trijumfom nastavio poteru za drugoplasiranim Partizanom. Ekipa Žarka Lazetića ima 52 boda, dok su crno-beli na 54.