O OVOME ĆE SE DUGO PRIČATI! Evo ZBOG ČEGA je TSC izgubio protiv Zvezde!

07.03.2023

20:58

Fudbaleri TSC-a poraženi su na svom stadionu od Crvene zvezde rezultatom 1:2, zahvaljujući velikom broju promašaja.

U najmanju ruku TSC je protiv šampiona zaslužio remi, budući na šanse koje je promašivao tokom svih 90 minuta.

Možda i najbolju, pri vođstvu Crvene zvezde golom junaka pobede i dvostrukog strelca Aleksandra Pešića, Topolčani nisu realizovali u 25. minutu.

Tada je Đakovac pronašao Ratkova na levom boku, usledio je pas strelca jedinog gola ka Milosavljeviću koji je sa peterca promašio ono što je teže promašiti nego dati.