SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički rutinski do trijumfa, fenjeraš iznenadio Vojvodinu (VIDEO)

24.02.2023

21:51

Zanimljiv dan na fudbalskim terenima u Srbiji.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Kolubaru sa 3:0 (0:0) u meču 23. kola Superlige Srbije.

Ekipa sa Banovog Brda je povela u 60. minutu, kada je pogodio Tomović, samo 14 minuta kasnije golom Luke Stojanovića domaći su povećali svoju prednost. Konačan rezultat je postavio Đorđe Ivanović golom u 83. minutu meča.

Čukarički je posle ove pobede stigao do 44. boda i nalazi se na četvrtom mestu na tabeli, dok je Kolubara ostala na 26 bodova.

Vojvodina je u premijernom meču pomenute runde takmičenja remizirala na svom terenu protiv poslednjeplasiranog Radnika  - 1:1 (1:1).

Junak u timu Surduličana bio je golman Stefan Ranđelović. Uspeo je u 90. minutu da odbrani penal Nikoli Čumiću i donese bod svom timu.

Čumić je prethodno izjednačio rezultat golom u 20. minutu. Radnik je poveo veću trećem minutu pogotkom Zorana Danoskog nakon akcije Milana Makarića.

Uprkos ovom podvigu Radnik je ostao poslednji na tabeli sa samo 13 bodova iz 23 utakmice. Vojvodina je peta sa 39 bodova.