VOŠA NASTAVLJA BITKU ZA EVROPU: "Stara dama" spavala u prvom, a briljirala u drugom poluvremenu!

11.02.2023

18:16

Crveno-beli iz Novog Sada ostvarili deseti trijumf u sezoni.

U meču 21. kola Superlige Srbije, fudbaleri Vojvodine upisali su na stadionu "Karađorđe" pobedu u meču protiv Kolubare - 3:0 (0:0).

A post shared by FK Vojvodina (@fk_vojvodina)

Nije bilo golova u prvom poluvremenu da bi domaćin poveo već u prvom minutu nastavka utakmice.

Na dodavanje Lazarevića, strelac je bio Veljko Simić. Novosađani do drugog gola dolaze sa bele tačke. Igrao se 64. minut kada je precizno penal izveo Nikola Čumić.

Konačan rezultat postavljen je u 74. minutu golom iskusnog Filipa Malbašića.

Vojvodina je novim trijumfom stigla do 37. boda i pete poziciji na tabeli Superlige, Kolubara je deveta sa 23.