GOLOVI, GOLOVI, GOLOVI: Totalna ludnica u Bundesligi!

22.10.2022

15:30

Sjajno fudbalsko popodne u Nemačkoj.

Od 15:30 odigrano je pet mečeva 11. kola Bundeslige na kojima smo videli čak 19 golova.

Najubedljivija je bila Borusija Dortmund koja je na Vestfalenu ponizila Štutgart rezultatom 5:0.

Sve je bilo rešeno posle prvih 45 minuta kada je domaćin vodio sa 3:0, a golove su postigli Džud Belingem, Niklas Zule i Đovani Rejna.

U nastavku još jedan pogodak Belingema za 4:0, da bi konačnih 5:0 postavio supertalentovani Jusufa Mokoko.

Bajern Minhen je u gostima lako savladao Hofenhajm rezultatom 2:0.

Oba gola pala su u prvom poluvremenu, a postigli su ih Džamal Musijala i Erik Maksim Šupo-Motan.

U ostalim mečevima Lajpcig je uspeo da od 0:3 stigne do 3:3 na gostovanju Augsburgu, Bajer Leverkuzen i Volfsburg su odigrali 2:2, dok je Frajburg lako savladao Verder sa 2:0.

U subotu je na programu još jedna utakmica 11. kola Bundeslige, a u njoj će se u Menhengladbahu sastati domaća Borusija i Ajntraht iz Frankfurta.

Preostala dva meča odigraće se u nedelju kada će Bohum dočekati lidera, ekipu Union Berlina, dok će Herta u glavnom gradu Nemačke biti domaćin Šalkeu.