POKORIO AMERIKU: Joveljić X faktor Galaksija za ČETVRTFINALE (VIDEO)

26.05.2022

06:53

Mladi napadač ušao u igru u 74. minutu i posle samo sedam minuta postigao gol u gradskom derbiju protiv Los Anđelesa.

Dejan Joveljić (desno)

Novi seniorski reprezentativac Srbije i dete Crvene zvezde Dejan Joveljić nastavlja da dominira "preko bare" u američkom Ju-Es Open kupu, ovoga puta u osmini finala.

Mladi napadač utakmicu svog Los Anđeles Galaksija protiv gradskog rivala Los Anđelesa u u derbiju "El Trafiko" počeo je sa klupe, a na terenu se našao u 74. minutu umesto Havijera Ernandeza Čičarita.

Naš as je za samo sedam minuta uspeo da pogodi za 3:0 i time reši meč, koji je završen rezultatom 3:1.

Momak rođen u Bijeljini odlično je odreagovao posle centaršuta po zemlji, samo je izbacio nogu i lopta je završila u "maloj mreži".

Podsetimo, Galaksi ne bi bio ni u ovoj fazi takmičenja da nije bilo Dejana Joveljića pošto je on u šesnaestini finala bio dvostruki strelac sa penala u pobedi protiv Kalifornije od 3:2.