KAZNENA EKSPEDICIJA: Radnički ŠAMARAO po Kruševcu!

19:25

Ubedljiva pobeda Nišlija.

Napredak protiv Radničkog

U okviru drugog kola plej-ofa Linglong Superlige Srbije, Napredak je dočekao ekipu Radničkog iz Niša.

Gosti su brzo poveli, nakon što je Lazar Arsić bio precizan sa bele tačke u 12. minutu, a prednost su udvostručili golom Aleksandra Mesarovića u 25. minutu.

I u drugom poluvremenu su nastavili istim intenzitetom. Stefan Mitrović je zatresao mrežu za 0:3 u 49. minutu, a konačnih 0:4 je postavio Nemanja Milovanović, autogolom u 83. minutu.

Radnički je četvrti na tabeli sa 44 poena, dok je Napredak osmi sa 37 bodova.

Sa druge strane, u plej-inu, utakmica između Proletera i Radnika je završena bez golova.