PREOKRET U BRAGI: Zvezdi stigle važne informacije posle meča sa Ludogorecom!

30.09.2021

20:58

Fudbaleri Brage su savladali ekipu Midtjilanda posle preokreta sa 3:1, u okviru grupe F Lige Evrope, u kojoj se nalazi i Crvena zvezda.

Fudbaleri Brage

Posle drugog kola Lige Evrope Crvena zvezda se nalazi na prvom mestu sa 6 bodova, Braga je na drugom mestu sa 3, dok Ludogorec i Midtjiland imaju po jedan bod.

Midtjiland je poveo već u 19. minutu kada je precizan sa bele tačke bio Evander.

Braga stiže do izjednačenja u 55. minutu meča, takođe sa penala kada je bio precizan Geleno, da bi Orta posle samo osam minuta doneo preokret.

Bolju igru Braga je krunisala pogotkom u nadoknadi meča, Galeno je postigao još jedan pogodak, ali ovog puta na asistensiju Gozalesa.