REKE LJUDI SLIVAJU SE KA PRESTONICI! Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu na veliki skup! (FOTO, VIDEO)
Skup "Srbija jedna porodica" biće održan 27. juna.
Foto: Republika
Grupa građana krenula je danas iz Aranđelovca ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu "Srbija jedna porodica" koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Aranđelovčani na putu ka prestonici šalju jasnu i snažnu poruku - Srbija pobeđuje!
Atmosfera na putu ka Beogradu je sjajna, Aranđelovčani šetaju uz rodoljubive pesme!
Pre njih, jedna grupa građana krenula je iz Novog Sada ka Beogradu, noćeći zastave Srbije i zastave sa sloganom "Srbija pobeđuje", uz povike: "Kosovo je srce Srbije" i "Živela Srbija".
PROČITAJTE JOŠ: PUNOG SRCA ZA BEOGRAD! Građani sa zastavama peške krenuli iz Novog Sada na skup 27. juna (FOTO, VIDEO)
Skup "Srbija jedna porodica" biće održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine, a na njemu će, kako je najavljeno, biti predstavljeni planovi i program za budućnost Srbije.
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu
Posluženje za šetače!
U selu Darosava meštani su srdačno dočekali šetače uz posluženje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da tog dana želi da čuje građane i šta bi oni voleli da promene, naglasivši da ne postoji ništa važnije od toga da se zajedno gradi budućnost Srbije.
- Kada smo zajedno - možemo više! Zajedno gradimo budućnost Srbije! Svi smo jedna porodica! - poručio je predsednik danas.
PROČITAJTE JOŠ: U SUBOTU SVI ZA SRBIJU! Premijer, ministri, političari, lekari i mnogi drugi za Republiku o tome zašto će 27. juna biti ispred Skupštine!
Predsednik je najavio da će građani koji u subotu dođu na plato ispred Skupštine dobiti papir na kojem će moći da od 15 tema zaokruže po pet najvažnijih koje bi želeli da država uradi.
Dodao je da je na listiću ostavljen i prostor da svako napiše ono što ga muči i da iznese svoje primedbe.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)