PUNOG SRCA ZA BEOGRAD! Građani sa zastavama peške krenuli iz Novog Sada na skup 27. juna! Sremski Karlovci ih dočekali raširenih ruku! (FOTO, VIDEO)
Na skup je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kao i drugi zvaničnici.
Foto: Republika
Grupa građana krenula je jutros pešice iz Petrovaradina u Novom Sadu ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ''Srbija jedna porodica'' koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Građani nose zastave Srbije i zastave sa sloganom ''Srbija pobeđuje'' i uzvikuju ''Kosovo je srce Srbije'' i ''Živela Srbija''.
Oni su izjavili da je atmosfera pozitivna i da za Beograd "idu punog srca".
Planirano je da prespavaju u Inđiji, odakle će nastaviti put ka Beogradu.
Skup "Srbija jedna pororidca" biće održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine, a na njemu će, kako je najavljeno, biti prredstavljeni planovi i program za budućnost Srbije.
PROČITAJTE JOŠ: "VIDIMO SE ZA DVA DANA U BEOGRADU!" Vučić još jednom pozvao građane na veliki skup SNS: Zajedno gradimo budućnost Srbije!
Srdačan doček u Sremnskim Karlovcima!
Građani koji su jutros krenuli iz Novog Sada oko 11 sati ušli su u Sremske Karlovce, gde su ih građani srdačno dočekali.
Na skup je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kao i drugi zvaničnici.
Građani će na skupu imati priliku i da ukažu na probleme sa kojima se suočavaju i kažu šta su za njih prioriteti u razvoju zemlje u budućnosti.
Na skupu će biti razvijena i najveća zastava Srbije, a posetioce očekuje bogat edukativni i muzički program za sve generacije.
PROČITAJTE JOŠ: U SUBOTU SVI ZA SRBIJU! Premijer, ministri, političari, lekari i mnogi drugi za Republiku o tome zašto će 27. juna biti ispred Skupštine!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Građani peške krenuli iz Novog Sada u Beograd!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da tog dana želi da čuje građane i šta bi oni voleli da promene, naglasivši da ne postoji ništa važnije od toga da se zajedno gradi budućnost Srbije.
Predsednik je najavio da će građani koji u subotu dođu na plato ispred Skupštine dobiti papir na kojem će moći da od 15 tema zaokruže po pet najvažnijih koje bi želeli da država uradi.
Dodao je da je na listiću ostavljen i prostor da svako napiše ono što ga muči i da iznese svoje primedbe.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (16)
Marija
25.06.2026 10:18
Svaka čast. Tako se voli država. Živela Srbija
Ana
25.06.2026 10:54
Veliko postovanje za ove ljude koji su krenuli putem uspesne i jake Srbije.
Hana
25.06.2026 10:55
Ko ima veru i cilj ni kilometri mu nisu prepreka. Bravo!
Nina
25.06.2026 10:56
Predivan prizor! Novosadjani svaka cast!