"BIĆE TO SKUP PRISTOJNIH LJUDI"! Krkobabić pozvao narod na veliki skup 27. juna!
On je naglasio da će događaj proteći u atmosferi dobre volje, međusobnog uvažavanja i želje da se kroz dijalog i zajednički rad doprinese boljoj budućnosti svih građana.
Foto: Milan Obradović
Predsednik PUPS-a i ministar za brigu o selu Milan Krkobabić pozvao je članove, simpatizere i sve građane Srbije da prisustvuju velikom narodnom skupu koji će biti održan 27. juna na platou ispred Narodne skupštine.
Kako je istakao, predstojeće okupljanje biće posvećeno zajedništvu, porodičnim vrednostima i razgovoru o budućnosti Srbije, uz jasnu poruku da su međusobno poštovanje, odgovornost i solidarnost temelj svakog daljeg napretka društva.
– To će biti skup pristojnih ljudi za pristojnu Srbiju – izričit je Krkobabić.
On je naglasio da će događaj proteći u atmosferi dobre volje, međusobnog uvažavanja i želje da se kroz dijalog i zajednički rad doprinese boljoj budućnosti svih građana.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)