Vučević sa mladim članovima SNS: "Kod nas ima mesta za sve koji vole slobodarsku Srbiju"
On je naveo i da ih okuplja ljubav prema Srbiji kao i da se bore svakog dana da naš narod bolje živi.
Foto: Instagram/milosvucevic
Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik Predsednika Republike Miloš Vučević sastao se danas sa grupom mladih ljudi koji su se učlanili u SNS i istakao da je ta stranka velika porodica u kojoj ima mesta za sve koji žele jaku, uspešnu i slobodarsku Srbiju.
- Mi smo jedna porodica u kojoj ima mesta za sve koji vole slobodarsku Srbiju i žele da naša zemlja nastavi da jača u svim oblastima - rekao je Vučević u sedištu stranke gde je pozdravio grupu mladih ljudi koja se učlanila u stranku.
On je naveo i da ih okuplja ljubav prema Srbiji kao i da se bore svakog dana da naš narod bolje živi.
- Posebno me raduje kada vidim da mladi prepoznaju vrednosti za koje se borimo - ljubav prema Srbiji, odgovornost, rad i veru u budućnost naše zemlje - naveo je Vučević na Instagramu.
Naglasio je da je nepatvorena mržnja prema svemu što je srpsko okupirala Srbiju u prethodnih godinu i po dana, da su blokaderi i njihovi nalogodavci zaustavili život dece, mladih i svih građana Srbije jer su, kako kaže, hteli da sruše državu.
- Pozivam sve ljude koji veruju u pristojnu, normalnu i uspešnu Srbiju da nam se pridruže 27. juna u Beogradu, ispred Doma Narodne skupštine. Vidimo se da zajedno pokažemo snagu jedinstva i ljubavi prema Srbiji - poručio je Vučević.rupom mladih ljudi i istakao da će nastaviti da se bori za bolji život građana i za budućnost generacija koje dolaze.
Predsednik Srpske napredne stranke izjavio je da je, zahvaljujući narodu Srbije, uspešno sačuvana država, a da je sada vreme, kako je rekao, da oni koji su je rušili dobiju odgovor na izborima.
Obraćajući se građanima Laćarka, u opštini Sremska Mitrovica, Vučević je pozvao sve da dođu na skup 27. juna u Beogradu, rekavši da je to predvidovdansko sabranje koje treba da dovede do dogovora šta će i kako će dalje raditi.
Vučević se, obraćajući se okupljenim građanima, zahvalio svima koji su došli na skup, ne samo Sremcima, već i srpskom narodu koji je došao iz Repulike Srpske i drugih krajeva Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Crne Gore.
- Da nije bilo vas, ne bi sačuvali državu, jer je velika sila udarila na nas da sruši sve ono što smo pravili, sve ono što smo zajednički stvarali. Samo zahvaljujući narodu Srbije uspeli smo da ostanemo na nogama, iako su nas udarali i od napred i od nazad i to dobro pripremali. Nekako uspeli smo da Srbija ne poklekne, da nastavi dalje - rekao je Vučević.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (1)
Maja
22.06.2026 23:45
Tako i treba,zaista lepo