"NEĆU VIŠE MOĆI DA BUDEM PREDSEDNIK, ALI..." Vučić dao OBEĆANJE srpskom narodu - OVO opoziciji neće dozvoliti!
Srpski narod je kroz godine shvatio kome može da veruje
Foto: Milos Tesic/ATAImages
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će se, s obzirom na to da mu predsednički mandat ističe, postarati da pronađe predsedničkog kandidata, kao i da imaju pobedničku listu, kad god se budu održali izbori.
Vučić je za TV Pink rekao da opozicija već predviđa poteze koga će da kandiduju, jer misle da su mnogo popularni i da je narod u Srbiji glup, ali da narod hoće odgovornu politiku.
- Oni koji budu došli posle neće moći da farbaju belu liniju a ne da presvlače asfalt. Ne dao to Bog Srbiji. Zato ću da se postaram i da pronađemo i predsedničkog kandidata i da lista, kako god da se zove, koja će da izađe na izbore, bilo za pet meseci, bilo za 17 meseci, bude pobednička lista - rekao je Vučić.
Naveo je da narod u Srbiji ne glasa za popularne ličnosti, već za ozbiljnu i odgovornu politiku.
- Opozicija je uvek po tom pitanju grešila. Jedva ih čekam. I odlično znam šta planiraju. I pobedićemo im te najpopularnije koje misle da kandiduju - istakao je Vučić.
Predsednik je nedavno u jednom svom snimku objavljenom na Instagramu podsetio da mu za godinu i po dana ističe predsednički mandat, a tom prilikom je narodu Srbije dao jedno obećanje.
- Meni za godinu ui po dana ističe mandat, jedino što vam garantujem to je da neću više moći da budem predsednik države, ali ću biti uvek i u svakom trenutku uz vas i pobedićemo ih još ubedljivije - naveo je on.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (6)
Ana Josipović
21.07.2025 06:50
Ljudi će i dalje imati odgovornu politiku prema svojoj zemlji i narodu.
Marija
21.07.2025 07:14
Teško da će neko moći da parira Vučiću, nadamo se da će biti približno dobar.
Vlasta
21.07.2025 07:32
SNS uvek ce imati nasu podrsku!
Sava
21.07.2025 07:39
Rezultati sve govore.