Prestižna svetska nagrada pripala firmi "Albus": SRPSKI "BOHOR" - PROIZVOD GODINE!

Republika.rs

Autor: Sponzorisani tekst

Vesti

28.06.2019

13:34

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Lentom Izabranog proizvoda godine, koja predstavlja najveću svetsku nagradu za poboljšane, nove, promenjene, inovativne proizvode i dokazano zadovoljstvo kupaca, ove godine okitio se i BOHOR, domaće firme "Albus".

Foto: Promo foto

BOHOR je najbolji u svojoj, od izabranih 11 kategorija,  mahom uvoznih proizvoda, čime je nagrada dobila vise na značaju, s  obzirom da je u pitanju nacionalni brend, omekšivač, koji se prvi pojavio na tražištu i to davne 1972. godine.

- Baš iz razloga što daleko češće uvozni brendovi dobijaju ovu prestižnu nagradu, mi smo ponosni da budemo u vrhu kvaliteta I to pre svega, odabirom potrošača - kažu u  Albusu. - Unapređen je dizajn ambalaže, ali i pet decenija duga tradicija BOHOR omekšivača, koji je i danas jedan od najprodavanijih na tržištu, ukazuje na konstantan kvalitet. 

U skladu sa najnovijim trendovima koje diktira tržište, osmišljen je portfolio koncentrovanih BOHOR omekšivača, sa četiri pažljivo odabrane mirisne note. Super koncentrovana formula donosi dugotrajnu svežinu tkanina, čineći je mekom i nežnom na dodir. Uz to, omogućava produženi efekat mirisa, sprečava statički elektricitet i olakšava peglanje.

Foto: Promo foto

Podsećamo, IZABRANI PROIZVOD GODINE najveća je svetska nagrada, osnovana u Francuskoj 1987. godine i trenutno deluje u više od 40 najrazvijenih država s istim ciljem: da savetuje potrošače za kupovinu najnovijih proizvoda na tržištu i nagrađuje proizvođače za kvalitet i inovativnost.

Priznanje za Srbiju, uručio je i pobednicima se obratio i Filip Gelder, ceo "Izabranog proizvoda godine". Takođe, predstavljeno je Nielsen istraživanje i metodologija kojom se došlo do rezultata,  a to je da se pobednik utvrđuje istraživanjem koje sprovodi i verifikuje ACNielsen, na reprezentativnom uzorku za opštu populaciju Srbije, u vidu starosti, pola i regiona.

- Dakle, BOHOR je izbor potrošača - ponosni su u Albusu. -To je velika cast, ali I obaveza da I dalje budemo najbolji. Prošlo je pola veka od prve boce koja se pojavila, a danas, novo priznanje kvaliteta.

BOHOR je osvojio priznanje u kategoriji omekšivači za veš domaćih proizvođača.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading