IGOKEA UBEDLJIVA U SLOVENIJI! Dominirao bivši kapiten Partizana! (VIDEO)

08.12.2023

19:55

Košarkaši Igokee pobedili su kao gosti Krku rezultatom 92:80 u utakmici 11. kola AdmiralBet ABA lige.

Slovenački tim je na poluvremenu imao vođstvo od pet koševa razlike (49:44), ali je u nastavku meča Igokea zaigrala mnogo bolje i na kraju stigla do ubedljive pobede.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Dragan Milosavljević. Bivši igrač Partizana i reperezentacije Srbije je izdominirao sa 25 poena, dok je Edin Atić dao devet koševa manje.

Kod domaćina su se istakli Marko Radovanović i Ajzeja Kazins sa po 14 poena i Džairus Hemilton sa 13 koševa.

Što se tiče tabele AdmiralBet ABA lige, Igokea je sa skorom 9-2 druga iza Crvene zvezde Meridianbet koja ima samo jedan poraz. Nasuprot njima, Krka ima samo dve pobede i čak devet poraza.