HAOTIČNE SCENE U TURSKOJ! Jam Madar POGOĐEN u glavu! Bivši trener Zvezde Meridianbet PREKLINJAO navijače da... (VIDEO)

21:58

Nemile scene u derbiju turskog prvenstva.

Jam Madar

Derbi meč Superlige Turske između Fenerbahčea i Bešiktaša neće ostati upamćen po košarci, već po haotičnim ispadima navijača ekipe koju predvodi Dimitris Itudis.

Negde oko 18. minuta prvog poluvremena usledio je prekid utakmice, pošto je predmetom sa tribina u glavu pogođen izraelski plejmejker Jam Madar.

Bivši igrač Partizana pao je na parket i momentalno su pritrčali svi sa klupe Fenera da mu se ukaže pomoć.

Uzalud je trener Bešiktaša Dušan Alimpijević molio tifoze svog tima da se urazume, pa je sudija pred sam kraj prvog dela prekinuo meč kako bi se ukazala pomoć nekadašnjem plejmejkeru crno-belih.

Skandalozni incident primorao je sudijsku trojku da prekine utakmicu, te je predah potrajao celih 10 minuta.

Ukoliko je uopšte i važan rezultat - Alimpijevićev Bešiktaš je savladao tim Dimitrisa Itudisa rezultatom 68:64.