PRAVO U METU: Davidovac zna ŠTA će odlučiti naredni meč FINALA!

27.05.2022

21:46

Zvezdin as otvoren posle pobede nad večitim rivalom.

Dejan Davidovac i Kevin Panter u duelu

Počela je finalna serija plej-ofa ABA lige, a prva utakmica pripala je košarkašima Crvene zvezde koji su pred svojim navijačima savladali Partizan sa 90:76.

Posle meča je svoje impresije izneo Dejan Davidovac.

Za dva dana nova utakmica, ali bitno je da smo pobedili i da za dva dana opet pokažemo za šta smo se borili cele sezone. Imali smo nekih problema u prvom poluvremenu, skok u napadu i fizički ne tako dobro, što smo posle ispravili i pobedili. Dosta igrača je pružilo maksimum, tokom svih 40 minuta - rekao je Zvezdin univerzalac koji je ubacio deset poena.

Dejan Davidovac protiv Partizana

Pričao je potom i o Partizanu.

Mislim da je Partizan bio agresivniji i bolji nego u prethodnim mečevima i naravno da očekujem reakciju jer se zna šta je ulog ove serije.

Crveno-beli su odigrali sjajnu odbranu u prvom meču finala.

- U suštini, cele sezone je odbrana bila korektna i tako je bilo danas. U pauzi nije bilo mnogo problema iako nismo ekipa kojoj je to mnogo odgovara.

Druga utakmica serije igra se već u nedelju.

- Detalji će odlučiti, taktički segmenti odbrane, skok i to ćemo popraviti i nadam se da će biti dobro sve - poručio je Davidovac.