TADIĆ SNUŽDEN POSLE PORAZA OD BRAZILA: Moglo je bolje! Imali smo neke trenutke kada smo mogli da okrenemo utakmicu

24.11.2022

22:27

Kapiten nije srećan onim kako se razvila situacija na "Lusailu".

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je verovatno najgoru utakmicu u eri Dragana Stojkovića Piksija, pošto je na startu Mundijala u Kataru poražena od Brazila sa 2:0.

Nije rezultat toliko strašan, koliko loša igra "Orlova", čiji je kapiten Dušan Tadić posle meča izneo svoje utiske.

Moglo je bolje. Brazil je izuzetno jak, mi smo hteli da idemo na pobedu, ali je bila teška utakmica. Zaslužena pobeda Brazilaca - rekao je Tadić za "RTS", pa nastavio:

- Imali smo neke trenutke da utakmica ode u drugom smeru, bilo je prilika, oni su ozbiljna ekipa koja koristi sve greške. Mislim da je prvo poluvreme bilo solidno sa naše strane, dok smo u nastavku pali fizički i postigli su nam ta dva gola. Meč je bio skroz drugačiji u odnosu na onaj od pre četiri godine.