NASTASIĆ SPASAO SRPSKU MAJORKU: Njegovim golom do boda u završnici (VIDEO)

24.02.2024

21:41

Nije bilo pobednika u Baskiji.

Matija Nastasić

Fudbaleri Alavesa i Majorke podelili su bodove u okviru 26. kola španske Primere, pošto je njihov meč završen nerešenim rezultatom 1:1.

Kod gostiju se u startnoj postavi našlo čak tri srpska fudbalera. Naravno, u pitanju su Predrag Rajković, Matija Nastasić i Nemanja Radonjić. Prva dvojica su na terenu provela svih 90 minuta, dok je brzonogi krilni fudbaler zamenjen posle tačno jednog sata igre.

Domaći tim je do prednosti stigaou 76. minutu, kada je Rajkovića matirao Karlos Benavidez.

Međutim, bod "srpskoj Majorci" doneo je iskusni štoper Nastasić pogotkom u 88. minutu susreta.

Za razliku od njegovih klupskih saigrača Rajkovića i Radonjića, koji su redovni na okupljanjima reprezentacije Srbije, Nastasić je poslednji put deo "orlova" bio pre tačno dve godine. Međutim, ukoliko nastavi da igra u ovakvoj formi, selektor Srbije Dragan Stojković Piksi bi mogao da porazmisli o njegovom ponovnom angažmanu.