LUKOVIĆ PONOVO SRUŠIO BRĐANE: IMT bolji od Čukaričkog!

18.12.2023

22:35

Fudbaleri sa Banovog Brda ponovo su poraženi kod kuće.

Fudbaleri IMT-a pobedili su na gostovanju ekipu Čukaričkog rezultatom 1:0 u utakmici 19. kola MozzartBet Superlige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Miloš Luković u 40. minutu na asistenciju Nikole Krstića.

Dodatni problem za Čukarički je i povreda Nikole Stankovića koji je u 61. minutu morao da napusti teren.

Ekipa IMT-a je trenutno na 10. poziciji sa 20 osvojenih bodova, dok je Čukarički na 6. mestu sa 26 bodova.

IMT je po drugi put ove sezone pobedio Čukarički, pošto je u prošlom meču bilo 3:0.

Mladi Miloš Luković postigao je svoj deveti gol u domaćem šampionatu, a nalazi se na trećoj poziciji strelaca iza Mateusa Saldanje iz Partizana i Borisava Burmaza iz Voždovca.

Lista strelaca

Supertalentovani fudbaler na meti je mnogih klubova, pisalo se o interesovanju Malmea koji je navodno nudio 1.8 miliona evropskih novčanica, a interesantan je i šampionu Srbije Crvenoj zvezdi.

U nadoknadi 9. kola Superlige Srbije klub sa Banovog Brda dočekuje ekipu Mladosti iz Lučana, dok IMT gostuje u Ivanjici ekipi Javora.