PUKLA "PETARDA" NA "BERNABEU"! Realne greši DVA puta! Vinisijus se POIGRAVAO sa Valensijom! (VIDEO)

11.11.2023

23:36

Fudbaleri madridskog Reala deklasirali su Valensiju rezultatom 5:1 (2:0) u 13. kolu La lige.

Brzo se Real oporavio od kiksa protiv Rajo Valjekana (0:0) i do nogu potukao "slepe miševe", kojima je ostao samo nadimak od blistave prošlosti.

Nijednog trenutka tim iz Valensije nije bio dostojan rival Madriđanima, koji su na krilima Vinisijusa Žuniora stigli do 32. boda i ostali najbliži pratilac senzacionalnog lidera Đerone, od koje imaju tri poena manje.

Brazilac je imao svojevrstan šou, pošto je u trijumfu postigao za sedam minuta dva gola, koliko je ukupno zajedno dao u poslednjih devet utakmica.

Već u 3. minutu Karvahal je načeo mrežu gostiju, da bi do poluvremena precizan bio i Vinisijus, postigavši pogodak u samom finišu prvog dela (42.).

Isti fudbaler je posle samo sedam minuta igre u nastavku meča povisio na 3:0, da bi potom Rodrigo dao prvi od svoja, takođe, dva gola u ovom duelu.

Nije prošlo ni 60 sekundi od trećeg pogotka, kada je 22-godišnji sunardonik Vinisijusa, povećao na 4:0.

Do novog gola, Rodrigo je došao u 84. minutu, ali su igrači Valensije uspeli da spase čast u samom finišu preko Duroa.

Valensija deli deveto mesto sa Rajo Valjekanom i Las Palmasom, sve tri ekipe imaju po 18 bodova.