LUDILO NA MOLINEU! Totenhem vodio do 90. minuta, a onda su "vukovi" OČERUPALI "pevce"! (VIDEO)

11.11.2023

16:16

Iznenađenje na startu 12. kola Premijer lige.

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Totenhem rezultatom 2:1 (0:1) u spektakularnom uvodnom meču 12. runde Premijer lige.

Iako su "pevci" poveli ranim golom već u trećem minutu preko Brenana Džonsona, kome je to bio prvenac u dresu kluba iz Severnog Londona, gosti su sve "prosuli" u sudijskoj nadoknadi kada su primili dva gola i ostali bez ijednog boda!

Igrao se prvi minut posle 90. kada je Pablo Sarabija primio loptu od Akunje i preciznim šutem naterao Vikarija na prvu od dve kapitulacije - 1:1.

Još se euforija domaćih navijača od slavlja na Molineu nije smirila, a usledila je nova erupcija vulkana oduševljenja!

Na isteku sedmog minuta nadoknade vremena, Gabonac Mario Lemina je uposlio asistenta izjednačujućeg pogotka Sarabiju, koji je ne časeći časa precizno šutirao i postavio konačnih 2:1, ne dozvolivši Totenhemu da posle 12. kola zasedne na čelo Premijer lige.

Ovom pobedom, "vukovi" su skočili na 12. mesto sa 15 bodova, dok su "pevci" na drugoj poziciji i imaju 26 poena.