BENZEMA "PROBUŠIO" STOJKOVIĆA: Al Itihad BOLJI od Al Fejhe!

01.11.2023

06:45

Nije se dobro proveo bivši golman reprezentacije Srbije.

Fudbaleri Al Itihada savladali su Al Fejhu našeg trenera Vuka Rašovića i golmana Vladimira Stojkovića u osmini finala Kupa Saudijske Arabije rezultatom 3:0.

Stojković je kapitulirao već u petom minutu meča, a savladao ga je Abderazak Hamdal.

Gosti su nastupili sa dve najveće zvezde u startnoj postavi, Ngolo Kanteom i Karimom Benzemom, ali su igrači Al Fejhe odolevali njihovim naletima i imali su nadu da mogu do izjednačenja sve do 84. minuta kada je Hamdala iskoristio lošu reakciju odbrane domaćih i novim golom duplirao prednost.

Karim Benzema

Konačan rezultat postigao je jedan od najboljih napadača današnjice Karim Benzema u četvrtom minutu sudijke nadoknade, kada je snažnim udarcem "probušio" Vladimira Stojkovića.