IZNENAĐENJE U BAČKOJ TOPOLI! Subotičani ŠOKIRALI TSC! "Zmajevi" ODOLELI na Brdu!

08.10.2023

19:59

Odigrani mečevi 11. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri subotičkog Spartaka savladali su večeras TSC u Bačkoj Topoli 2:0 (0:0) u utakmici 11. kola Superlige.

Subotičani su ostvarili prvi trijumf "na strani" ove sezone golovima Voja Ubiparipa u 53. i Andreja Todorovskog u 66. minutu.

Sa druge strane, tim Žarka Lazetića je nakon vrednog remija protiv Olimpijakosa (2:2) u Ligi Evrope "vezao" drug meč na domaćoj sceni bez pobede, jer su u prošlom kolu osvojili samo bod u Lučanima protiv Mladosti (1:1).

TSC je pao na treće mesto i ima 20 bodova, jedan manje od drugoplasirane Crvene zvezde, a pet od Partizana.

Spartak je trijumfom skočio na sedmu poziciju s 15 bodova, koliko ima i šestoplasirana Mladost iz Lučana.

U isto vreme, Čukarički i Voždovac remizirali su na Banovom brdu 1:1 (0:1). Gosti su poveli pogotkom Borisava Burmaza u 35, a izjednačio je Luter Sing u 52. minutu.

"Brđani" su četvrti na tabeli Superlige Srbije sa 16 bodova, koliko imaju i "zmajevi" na petom mestu. Učesnik Lige konferencija ima i utakmicu manje od kluba iz Zaplanjske.