ZVEZDIN RIVAL SE OBRUKAO: Lajpcig prosuo bodove protiv ekipe iz zone ispadanja (VIDEO)

18:00

Borusija Dortmund slavila posle velikog preokreta.

Lajpcig

Fudbaleri Lajpciga nisu uspeli u sedmom kolu Bundeslige da ostvare pobedu na svom terenu nad Bohumom.

Meč na Red Bul Areni završen je bez golova, ali su se domaći igrači obrukali sa čak dva promašena penala.

Prvi jedanaesterac nije iskoristio Ćavi Simons u 27. minutu, a Emil Forsberg je isto učinio u 61.

Za razliku od Lajpciga u kom su mreće mirovale, u Dortmundu je viđena prava goleada.

Borusija je sa 4:2 pobedila Union Berlin, iako je na poluvremenu imala zaostatak od 2:1.

U istom terminu odigrane su još dve utakmice. Štutgart je kod kuće sa 3:1 pobedio Volfsburg, dok je Darmštat na strani bio bolji od Augzburga rezultatom 2:1.