NAJOPASNIJI REZULTAT JE 2:0! Inter prokockao prednost i prosuo već viđene bodove!

07.10.2023

17:04

"Neroazurima" ugrožena prva pozicija na tabeli.

Inter - Bolonja

Fudbaleri Intera nisu uspeli da osvoje tri boda u osmom kolu Serije A, pošto su na svom terenu remizirali sa Bolonjom 2:2.

Delovalo je da će "neroazuri" upisati rutinski trijumf na ovom meču, pošto su u 11. minutu poveli preko Frančeska Aćerbija, a već u 13. je Lautaro Martinez duplirao prednost domaće ekipe.

Međutim, gosti se nisu predavali, pa je Rikardo Orsolini već u 19. minutu iz penala smanjio na 2:1.

Igrao se 52. minut kada je holandski napadač Džošua Zirkze poravnao rezultat, koji je potom do kraja i stajao na semaforu.

Posle ovog remija, Inter je ostao prvi na tabeli, ali će Milan u subotu uveče imati priliku da preskoči gradskog rivala, u slučaju trijumfa na gostovanju Đenovi.

Sa druge strane, Bolonja je osma na tabeli.

U narednom kolu, Inter gostuje Torinu, dok Bolonja dočekuje Frozinone.