TREBALO MU OSAM I PO MESECI: Čelsi ofanzivca platio 70 miliona evra, a na prvi njegov gol čekao je 24 utakmice!

02.10.2023

22:56

"Plavci" prekinuli golgeterski post od 38 dana u Premijer ligi.

Mihajlo Mudrik

Fudbaleri Čelsija ostvarili su tek drugu pobedu u sezoni Premijer lige, pošto su u poslednjoj utakmici sedmog kola na strani savladali Fulam sa 2:0.

Ukrajinski internacionalac Mihajlo Mudrik je u 18. minutu načeo mrežu domaćeg tima.

Bio je to prvi gol u klubu za krilnog napadača, koga su "plavci" sredinom januara platili 70 miliona evra. Mudrik ga je postigao na svojoj 24. utakmici.

Takođe, taj pogodak je prekinuo i golgeterski post Čelsija u Premijer ligi, koji je trajao 38 dana.

Sve to kao da je šokiralo igrače Fulama, koji su samo minut kasnije primili još jedan gol, a njega je postigao Armando Broja.

Posle ove utakmice Čelsi se nalazi na 11. poziciji na tabeli sa osam bodova, dok je Fulam 13. sa istim brojem poena, ali gorom gol-razlikom.

U narednom kolu, Čelsi gostuje Barnliju, a Fulam dočekuje ekipu Šefild junajteda.