RONALDO SPREČIO SENZACIJU! Portugalac se ISPROMAŠIVAO, pa postao JUNAK! Sjajnu VEST doneli mu ljubimci grobara! (VIDEO)

29.09.2023

19:33

Fudbaleri Al Nasra savladali su kao gosti Al Tai rezultatom 2:1 (1:0), dok je Portugalac dao gol odluke.

Strepeo je favorizovani Al Nasr, iako je imao i igru i rezultat u svojim nogama.

Pogotkom Taliska u 32. minutu, na asistenciju Kristijana Ronalda, favorit je stigao do vođstva u ovom meču, međutim, morao je dobro da se preznoji kako bi upisao tri planirana boda.

Da je Al Tai "iščupao" remi, najveći krivac bi upravo bio Portugalac, koji se propisno ispromašivao u ovom duelu.

Seriju njegovih nerealizovanih "zicera", kaznio je bivši igrač Ludogoreca Visli Misiđan u 79. minutu i doneo šokantnih 1:1 na semaforu.

Tada su na velikim mukama bili izabranici Luisa Kastra, ali ponovo je Taliska bio "heroj iz senke", a Ronaldo istinski junak pobede.

Naime, samo osam minuta posle izjednačenja, Al Nasr je došao ipak do pobede, pošto je Brazilac oboren u kaznenom prostoru.

Sudija je bez razmišljanja pokazao na "belu tačku", dok je odgovornost preuzeo Kristijano i hladnokrvno doneo novi trijumf svojoj ekipi.

Dodatnu uslugu Al Nasru učinio je bivši trener Partizana Vuk Rašović, pošto je remizirao protiv šampiona Al Itihada (0:0), a za njegov tim je sa uspehom branio još jedan ljubimac grobara Vladimir Stojković.